Sancaktepe moto kurye hizmeti

Sancaktepe‘de moto kurye hizmeti almak istediğinizde telefonla çağrınıza istinaden size en yakın bölgede yer alan kurye ekibimiz çok kısa bir sürede adresinize ulaşarak gönderinizi gideceği adrese götürmek için teslim alır ve kurye yola koyulur. Varsa diğer adreslerden de alımını yapan kuryemiz en geç üç saat içerisinde gönderinizi adresine ulaştırarak size teslimat bilgisi hakkında dönüş yapar. Kuryelerimizin gönderilerinizi sizden teslim aldığı andan itibaren gideceği adrese sağ salim gitmesi ve güvenliği Teknik Kurye güvencesi altındadır.

Zamanında Teslimat Garantisi Sancaktepe Kurye’de

Sadece Sancaktepe‘de değil tüm İstanbul’a vermiş olduğumuz kurye hizmetini 20 yılı aşkın edindiğimiz bilgi ve tecrübemiz ile İstanbul’un tüm bölgesine, mahallesine 90 dakika içerisinde teslimat garantisi sunmaktayız. Yoğun iş temponuzda bir yerden farklı bir yere geçmek İstanbul’da bazen tüm gününüzü alabilir. Zamanınızı boşa harcamadan sancaktepe kurye ile tüm gönderinizi dilediğiniz adrese zamanında ulaştırabilirsiniz. Moto kurye personellerimiz motosikletler ile hiç bir trafiğe ve zamana takılmadan emniyetli bir şekilde belirttiğiniz adrese teslimatı gerçekleştirmektedir. Ekonomik fiyat tarifeleri ile bütçenizi yormadan kurumsal ve bireysel olan gönderileri sancaktepe moto kurye ile gönderebilir ve zamanınızı boşa harcamazsınız.

Sancaktepe kurye sadece sizin belirttiğiniz kişiye teslimatı gerçekleştirir ve kesinlikle üçüncü şahıslara bilgi aktarımı yapmamaktadır.

Gönderinizin gizliliğini kuryeler dahil kesinlikle üçüncü şahıslara bilgi aktarımı yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir